Wypadki i pijani kierowcy
W piątek i sobotę sosnowieccy policjanci odnotowali dwa wypadki drogowe, 22 kolizje oraz zatrzymali 2 pijanych kierowców. Apelujemy o rozwagę i ostrożność !
W piątek i sobotę sosnowieccy policjanci odnotowali dwa wypadki drogowe, 22 kolizje oraz zatrzymali 2 pijanych kierowców. Apelujemy o rozwagę i ostrożność !
W piątek o 20.30 na ulicy Orlej kierujący vw passatem najechał na prawidłowo przechodzącego pieszego. Mężczyznę ze złamaną ręką przewieziono do szpitala. W sobotę o 10.50 na ulicy Braci Mieroszewskich kierujacy fordem mondeo nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z oplem astrą. Kierowca opla z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Uczestnicy wypadków byli trzeźwi.
W piatek o 14.00 na ulicy Głównej policjanci z Komisariatu Policji V w Sosnowcu zatrzymali nietrzeźwego kierującego pojazdem renault megane. Kierowca miał prawie 2,5 promila alkoholu wydychanym powietrzu. Jadąc w takim stanie spowodował kolizję drogową z oplem astrą. Kierujacemu za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwym grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.
W piątek policjanci z ogniwa interwencyjnego komendy zatrzymali jeszcze jednego pijanego kierowcę. Kiliknij i przeczytaj.