Kolejny etap prac przy wiadukcie na ul. Piłsudskiego – zmiany w organizacji ruchu
Rozpoczyna się następny etap inwestycji realizowanej przy wiadukcie kolejowym na ulicy Piłsudskiego w Sosnowcu. Od 15 listopada do 13 grudnia ulica ta zostanie zamknięta dla ruchu samochodowego i tramwajowego.
Rozpoczną się prace przy drugiej części wiaduktu. Ruch pieszy w rejonie inwestycji zostanie utrzymany, a pociągi będą kursować zgodnie z rozkładem jazdy. Mieszkańcy mogą zapoznać się ze zmianami w komunikacji miejskiej na stronie Zarządu Transportu Metropolitalnego (ZTM).
Objazdy dla kierowców zostaną wyznaczone w sposób zbliżony do tych, które obowiązywały podczas wcześniejszych zamknięć. Ważną zmianą jest jednak to, że udostępniony zostanie przejazd pod wiaduktem przy ulicy Żeromskiego, który przez miesiąc będzie funkcjonował w odwrotnym niż dotychczas kierunku – z ulicy 3 Maja w stronę Pogoni.
