Wiadomości

Podziękowania dla sosnowieckiej komendy za wsparcie podczas 10. edycji Harpagańskiej Dychy

Data publikacji 24.06.2024

Organizatorzy biegu "Harpagańska Dycha" spotkali się w zeszły piątek z sosnowieckimi policjantami. Podczas spotkania organizatorzy podziękowali za pomoc i wsparcie w przeprowadzeniu tegorocznej, dziesiątej edycji imprezy. Współpraca z mundurowymi była kluczowym elementem, który zapewnił bezpieczeństwo uczestnikom i sprawny przebieg całego wydarzenia.

Każdego roku "Harpagańska Dycha", bieg uliczny na dystansie 10 kilometrów oraz marsz nordic walking obejmujący 6-kilometrową trasę przyciąga setki biegaczy, amatorów i profesjonalistów, którzy wspólnie pokonują trasę pełną wyzwań. Organizacja tak dużej imprezy sportowej wiąże się z koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa zarówno biegaczom, jak i widzom. Policjanci podczas wydarzenia zabezpieczali wyznaczone trasy i zadbali o to, aby uczestnicy bezpiecznie dotarli na linii mety.

Organizatorzy wydarzenia w ubiegły piątek spotkali się z sosnowieckimi policjantami, którym podziękowano za pomoc w organizacji oraz za zapewnienie bezpieczeństwa podczas biegu. Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Sosnowcu, młodszy inspektor Agnieszka Dudkiewicz oraz Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego, którzy reprezentowali tutejszą komendę, otrzymali pamiątkową statuetkę oraz medal. 

Organizatorom wydarzenia serdecznie dziękujemy i liczymy na dalszą owocną współpracę podczas przyszłych edycji biegów!

Więcej informacji na temat wydarzenia dostępnych jest na stronie "HarpaganSosnowiec" oraz "Harpagańska Dycha Sosnowiec".

 

  • Zdjęcie przedstawia organizatorów biegu oraz Zastępcę Komendanta Miejskiego Policji w Sosnowcu i Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego w sali konferencyjnej tutejszej komendy.
  • Zdjęcie przedstawia organizatorów wydarzenia wręczających policjantom medal oraz statuetkę.
  • Zdjęcie przedstawia pamiątkową statuetkę oraz medal 10.edycji Harpagańskiej Dychy.
Powrót na górę strony