Wiadomości

Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty

Sosnowieccy policjanci w sobotę około godziny 8 otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem motocyklisty, który miał miejsce przy ulicy Grota-Roweckiego i Okólnej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem Renault wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem Honda. W wyniku poniesionych obrażeń, motocyklista zmarł w szpitalu tego samego dnia.

W sobotę, około godziny 8 przy ulicy Grota-Roweckiego i Okólnej w Sosnowcu doszło do śmiertelnego wypadku z udziałem motocyklisty.
Ze wstępnych ustaleń pracujących w miejscu zdarzenia policjantów wynika, że 63-letni kierujący samochodem Renault nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 61-letniemu kierującemu motocyklem marki Honda. Po zdarzeniu, kierujący motocyklem 61-latek został przewieziony do szpitala, gdzie pomimo udzielonej pomocy, w wyniku odniesionych obrażeń zmarł.

Sosnowieccy policjanci na miejscu zdarzenia przeprowadzili czynności z udziałem prokuratora. Kierowca renault był trzeźwy.

Policjanci apelują o rozwagę i zachowanie zdrowego rozsądku na drodze!

Powrót na górę strony