Wiadomości

Poszarpał pracownika i uciekł ze skradzionymi przedmiotami - czy rozpoznajesz sprawcę?

Policjanci z sosnowieckiego komisariatu II otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu, do którego doszło 30 grudnia zeszłego roku w jednym ze sklepów spożywczych przy ulicy Goszczyńskiego w Sosnowcu. Nieznany sprawca poszarpał pracownika ochrony sklepu, który nie chciał dopuścić do kradzieży. Publikujemy wizerunek mężczyzny z prośbą o pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Do zdarzenia doszło 30 grudnia zeszłego roku w jednym ze sklepów spożywczych przy ulicy Goszczyńskiego w Sosnowcu. Mężczyzna widoczny na zdjęciu ukradł artykuły chemiczne o wartości ponad 150 złotych. Sytuację tę zauważył pracownik ochrony, który nie chcial dopuścić do kradzieży. Gdy próbował temu zapobiec, został poszarpany przez sprawcę, który następnie uciekł ze skradzionymi przedmiotami. Policjanci uzyskali wizerunek mężczyzny, który publikujemy z prośbą o pomoc w ustaleniu jego personaliów. 

Osoby, które posiadają w tej sprawie jakiekolwiek informacje, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji II w Sosnowcu pod numerem telefonu 47 852 02 00. Osobom przekazującym informacje zapewniamy pełną anonimowość. 

Powrót na górę strony